Durango
#nietxean... baina gelditu Gabe
#nietxean... baina gelditu Gabe
2020-06-05
Ekainak 6: ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO ARETXABALA
2020-06-05
Ekainak 6:PILATES 930
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-06-05
Ekainak 5: ZUNBA 19:30
Description: Begiralea: MARIA ELGEZUA
2020-06-05
Ekainak 5 CHAKRAS 18:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-06-05
Ekainak 5 PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-06-05
Ekainak 5 PILATES EMBARAZADAS 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-06-05
Ekainak GAP 10:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-06-05
Ekainak 5 GLOBAL FITNESS 09:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-06-04
Ekainak 4 ABDOMINALES 19:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-06-04
Ekainak 4 ABDOMINALES 18:00
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-06-04
Ekainak 4 ZUNBAFAMILY 16:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-06-04
Ekainak 4 HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-06-04
Ekainak 4 GIMNASIA ORO 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-06-04
Ekainak 4 PILATES 09:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-06-03
Ekainak 3 GAP 19:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-06-03
Ekainak 3 PILATES 18:00
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-06-03
Ekainak 3 ZUNBA 16:30
Description: Begiralea: OLGA OTERO
2020-06-03
Ekainak 3 ZUNBATXIKI 12:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-06-03
Ekainak 3 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-06-03
Ekainak 3 HIIT 09:30
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-06-02
Ekainak 2 GLOBAL FITNESS 19:30
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-06-02
Ekainak 2 YOGA 18:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-06-02
Ekainak 2 GAP 16:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-06-02
Ekainak 2 MULTIKIROLAK 12:00
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-06-02
Ekainak 2 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-06-02
EKAINAK 2 ZUNBAFAMILY 9:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-06-01
Ekainak 1 MEDITACIÓN 20:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-06-01
Ekainak 1 STRETCHIMG 19:30
Description: Begiralea: MIRIAM ETXENAGUSIA
2020-06-01
Ekainak 1 HIIT 18:00
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-06-01
Ekainak 1 PILATES 16:30 BRENDA OTAOLA
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-06-01
Ekainak 1 GLOBAL FITNESS 12:00
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-06-01
Ekainak 1 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: OLAIA MADINA
2020-06-01
Ekainak 1 YOGILATES 09:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-31
Maiatzak 31: GAP 19:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-31
Maiatzak 31: BAILES SALSA CUBANA DANTZAK 18:00
Description: Begiralea: MARIO LUQUE
2020-05-31
Maiatzak 31: STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-31
Maiatzak 31:PILATES 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-31
Maiatzak 31: GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-31
Maiatzak 31: HIPOPRESIBOAK 9:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-30
Maiatzak 30 GLOBAL FITNESS 19:30
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-05-30
Maiatzak 30 ABDOMINALES 18:00
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-05-30
Maiatzak 30 STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-05-30
Maiatzak 30 ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO ARETXABALA
2020-05-30
Maiatzak 30 YOGA 10:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-30
Maiatzak 30 PILATES 09:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-29
Maiatzak 29: ZUNBA 1930
Description: Begiralea: MARIA ELGEZUA
2020-05-29
Maiatzak 29: YOGA 1800
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-29
Maiatzak 29: PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-29
Maiatzak 29 PILATES PARA EMBARAZADAS 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-29
Maiatzak 29 GAP 10:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-29
Maiatzak 29 GLOBAL FITNESS 09:30
Description: Begiralea: BELÉN NUÑEZ
2020-05-28
Maiatzak 28: TRX 19:30
Description: Begiralea: AMARA CHICA
2020-05-28
Maiatzak 28: ABDOMINALAK/ ABDOMINALES 18:00
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-05-28
Maiatzak 28: ZUNBA FAMILY 16:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-28
Maiatzak 28 HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-05-28
Maiatzak 28 GIMNASIA ORO 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-28
Maiatzak 28 PILATES 09:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-27
Maiatzak 27 GAP 19:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-27
Maitzak 27 ZUNBA 16:30
Description: Begiralea: OLGA OTERO
2020-05-27
Maiatzak 27 ZUNBATXIKI 12:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-05-27
Maiatzak 27 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-05-27
Maiatzak 27 HIIT 09:30
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-05-26
Maiatzak 26 YOGA 18:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-26
Maiatzak 26 GAP 16:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-26
Maiatzak 26 MULTIKIROLAK 12:00
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-05-26
Maiatzak 26 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-26
Maiatzak 26 ZUNBAFAMILY 9:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-25
Maiatzek 25 MEDITACIÓN 20:30
Description: Begiralea: JUSTO PERERA
2020-05-25
Maiatzak 25 STRETCHING 19:30
Description: Begiralea: MIRIAM ETXENAGUSIA
2020-05-25
Maitzak 25 HIIT 18:00
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-05-25
Maiatzak 25 PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-25
MAIATZAK 25 GLOBAL FITNESS 12:00
Description: BEGIRALEA: GORKA GARCÍA
2020-05-25
Maiatzak 25 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: OLAIA MADINA
2020-05-25
Maiatzak 25 YOGILATES 09:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-24
Maiatzak 24 GAP 19:30
Description: Begiralea: EDURNE
2020-05-24
Maiatzak 24 DANTZAK / BAILES BACHATA FUSION 18:00
Description: Begiralea: MARIO
2020-05-24
Maiatzak 24 STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-05-24
Maiatzak 24 HASIERAKO PILATES 12:00
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-05-24
Maiatzak 24 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN N.
2020-05-24
Maiatzak 24 HIPOPRESIBOAK 9:30
Description: Begiralea: BRENDA
2020-05-23
Maiatzak 23 GLOBAL FITNESS 19:30
Description: Begiralea: BELEN P.
2020-05-23
Maiatzak 23 ABDOMINALAK 18:00
Description: Begiralea: ASIER
2020-05-23
Maiatzak 23 STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: BELEN P.
2020-05-22
Maiatzak 23: ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO ARETXABALA
2020-05-22
Maiazak 23: YOGA 10:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-22
Maiatzak 23: PILATES 09:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-22
Maiatzak 22: ZUNBA 19:30
Description: Begiralea: MARÍA ELGEZUA
2020-05-22
Maiatzak 22: CHAKRAS 18:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-22
Maiatzak 22: PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-22
Maiatzak 22 PILATES EMBARAZADAS 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-22
Maiatzak 22 GAP 10:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-22
Maiatzak 22 GLOBAL FITNESS 09:30
Description: Begiralea: BELÉN NUÑEZ
2020-05-21
Maiatzak 21 TRX 19:30
Description: Begiralea: AMARA CHICA
2020-05-21
Maiatzak 21 ABDOMINALES 18:00
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-05-21
Maiatzak 21 ZUNBAFAMILY 16:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-21
Maiatzak 21 HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-05-21
Maiatzak 21GIMNASIA ORO 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-21
Maiatzak 21 PILATES 09:30 ANTONIO VELASCO
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-20
Maiatzak 20: GAP 19:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-20
Maiatzak 20: PILATES 18:00
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-20
Maiatzak 20: ZUNBA 16:30
Description: Begiralea: OLGA OTERO
2020-05-20
Maiatzak 20 ZUNBATXIKI 12:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-05-20
Maiatzak 20 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-05-20
Maiatzak 20 HIIT 09:30
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-05-19
Maiatzak 19 GLOBAL FITNESS 19:30
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-05-19
Maiatzak 19 YOGA 18:00 JULIA PERERA
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-19
Maiatzak 19 GAP 16:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-19
Maiatzak 19 MULTIKIROLAK 12:00
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-05-19
Maiatzak 19 GLOBAL FITNESS 10:30 BELEN NUÑEZ
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-19
Maitzak 19 ZUNBAFAMILY 09:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-18
Maiatzak 18 RELAJACIÓN 20:30 ESCANEO CORPORAL
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-18
Maiatzakk 18 STRETCHING 19:30 MIRIAM ETXENAGUSIA
Description: Begiralea: MIRIAM ETXENAGUSIA
2020-05-18
Maiatzak 18 HIIT 18:00
Description: Begiralea: GORKA GARCIA
2020-05-18
Maiatzak 18 PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-18
Maiatzak 18 GLOBAL FITNESS 12:00
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-05-18
Maiatzak 18 ABDOMINALAK 10:30
Description: Begiralea: OLAIA MADINA
2020-05-18
Maiatzak 18 YOGILATES 9:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-17
Maiatzak 17: GAP 19:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-17
Maiatzak 17: DANTZAK BAILES KIZOMBA FUSION 18:00
Description: Begiralea: MARIO LUQUE
2020-05-17
Maiatzak 17: STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-17
Maiatzak 17 PILATES 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-17
Maiatzak 17 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-17
Maiatzak 17 HIPOPRESIVOS 09:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-16
Maiatzak 16 GLOBAL FITNESS 19:30
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-05-16
Maiatzak 16 ABDOMINALES 18:00
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-05-16
Maiatzak 16 STRECHING 16:30
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-05-16
Maiatzak 16 ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO
2020-05-16
Maiatzak 16 YOGA 10:30
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-05-16
Maiatzak 16 PILATES 9:30
Description: Begiralea: XABIER
2020-05-15
Maiatzak 15 ZUNBA 19:30
Description: Begiralea: MARIA ELGEZUA
2020-05-15
Maiatzak 15 YOGA 18:00
Description: begiralea: JULIA PERERA
2020-05-15
Maiatzak 15 HAURDUNENTZAKO PILATES EMBARAZADAS 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-15
Maiatzak 15 GAP 10:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-15
Maiatzak 15 GLOBAL FITNESS 9:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-14
Maiatzak 14 TRX 19:30
Description: Begiralea: AMARA CHICA
2020-05-14
Maiatzak 14 ABDOMINALES 18:00
Description: Begiralaea: JON MARTIN
2020-05-14
Maiatzak 14 ZUNBAFAMILY 16:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-14
Maiatzak 14 HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-05-14
Maiatzak 14 URREZKO GIMNASIA 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-14
Maiatzak 14 PILATES 9:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-13
Maiatzak 13: ZUNBA 16:30
Description: Begiralea: OLGA
2020-05-13
Maiatzak 13: GAP 19:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-13
Maiatzak 13: PILATES 18:00
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-13
Maiatzak 13 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-05-13
Maiatzak 13 HIIT 09:30
Description: Begiralea: GORKA GARCIA
2020-05-12
Maiatzak 11: GLOBAL FITNESS 19:30
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-05-12
Maiatzak 12: YOGA 18:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-12
Maiatzak 12: GAP 16:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-12
Maiatzak 12 MULTIKIROLAK 12:00 JON MARTIN
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-05-12
Maiatzak 12 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-12
Maiatzak 12 ZUNBAFAMILY 09:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-11
Maiatzak 11: MEDITAZIOA 20:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-11
Maiatzak 11: STRETCHING 19:30
Description: Begiralea: MIRIAM ETXENAGUSIA
2020-05-11
Maiatzak 11: HIIT 18:00
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-05-11
Maiatzak 11: PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-11
Maiatzak 11 GLOBAL FITNESS 12:00
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-05-11
Maiatzak 11 ABDOMINALES 10:30 x
Description: Begiralea: OLAIA MADINA
2020-05-11
Maiatzak 11 YOGAPILATES 09:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-10
Maiatzak 10 GAP 19:30
Description: Begiralea: EDURNE
2020-05-10
Maiatzak 10 DANTZAK / BAILES 18:00
Description: Begiralea: MARIO
2020-05-10
Maiatzak 10 STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-05-10
Maiatzak 10 HASIERAKO PILATES 12:00
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-05-10
Maiatzak 10 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN N.
2020-05-10
Maiatzak 10 HIPOPRESIBOAK 9:30
Description: Begiralea: BRENDA
2020-05-09
Maiatzak 9 ABDOMINALAK 18:00
Description: Begiralea: ASIER
2020-05-09
Maiatzak 9 STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: BELEN P.
2020-05-09
Maiatzak 9 ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO ARETXABALA
2020-05-09
Maiatzak 9 YOGA 10:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-09
Maiatzak 9 PILATES 09:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-08
Maiatzak 8 ZUNBA 19:30
Description: Begiralea: MARIA ELGEZUA
2020-05-08
Maiatzak 8 RESHIKESH 18:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-08
Maiatzak 8 PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-08
Maiatzak 8 PILATES EMBARAZADAS 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-08
Maiatzak 8 GAP 10:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-08
Maiatzak 8 GLOBAL FITNESS 09:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-07
Maiatzak 7 ZUNBA FAMILY 16:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-07
Maiatzak 7 SPINBIKE 19:30
Description: Begiralea: AMARA CHICA
2020-05-07
Maiatzak 7 ABDOMINALES 18:00
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-05-07
Maiatzak 7 HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-05-07
Maiatzak 7 GIMNASIA ORO 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-05-07
Maiatzak 7 PILATES 09:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-06
Maiatzak 6 GAP 19:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-05-06
Maiatzak 6 PILATES 18:00
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-06
Maiatzak 6 ZUMBA 16:30
Description: Begiralea: OLGA OTERO
2020-05-06
Maiatzak 6 ZUMBATXIKI 12:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-05-06
Maiatzak 6 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-05-06
Maiatzak 18 HIIT 18:30
Description: Begiralea: GORKA GARCIA
2020-05-05
Maiatzak 5: GLOBAL FITNESS 19:30
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-05-05
Maiatzak 5: YOGA 18:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-05
Maiatzak 5: GAP 16:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-05
Maiatzak 5 MULTIKIROLAK 12:00
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-05-05
Maiatzak 5 STRETCHING 10:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-05-05
Maiatzak 5 ZUNBAFAMILY 09:30
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-05-04
Maiatzak 4: MEDITAZIOA 20:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-04
Maiatzak 4: STRETCHING 19:30
Description: Begiralea: MIRIAM ETXENAGUSIA
2020-05-04
Maiatzak 4: HIIT 18:00
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-05-04
Maiatzak 4: PILATES 16:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-04
Maiatzak 3 GAP 12:00
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-05-04
Maiatzak 4 ABDOMINALAK 10:30
Description: Begiralea: OLAIA MADINA
2020-05-04
Maiatzak 4 YOGILATES 09:30 AMAIA CARRASCO
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-03
Maiatzak 3 DANTZAK BACHATA 18:00
Description: Begiralea: MARIO.
2020-05-03
Maiatzak 3 STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-05-02
Maiatzak 3: HASIERAKO PILATES INICIACIÓN 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-02
Maiatzak 3: GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-05-02
Maiatzak 3: HIPOPRESIBOAK 09:30
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-05-02
Maiatzak 2 ABDOMINALAK 18:00
Description: Begiralea: ASIER.
2020-05-02
Maiatzak 2 STRETCHING 16:30
Description: Begiralea: BELEN P.
2020-05-02
Maiatzak 2: ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO ARETXABALA
2020-05-01
Maiatzak 2: YOGILATES 10:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-05-01
Maiatzak 2: PILATES 09:30
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-05-01
Maiatzak 1 ZUNBA 19:30
Description: Begiralea: OLGA OTERO
2020-04-30
Apirilak 30 SPINBIKE 19:00
Description: Begiralea: AMARA CHICA
2020-04-30
Apirilak 30 ABDOMINALES 17:30
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-04-30
Apirilak 30 ZUNBAFAMILY 16:00
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-04-30
Apirilak 30 HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-04-30
Apirilak 30 GIMNASIA ORO 10:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-30
Apirilak 30 PILATES 09:00
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-04-29
Apirilak 29 GAP 19:00
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-04-29
Apirilak 29 PILATES 17:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-04-29
Apirilak 29 ZUNBA 16:00
Description: Begiralea: OLGA OTERO
2020-04-29
Apirilak 29 ZUNBATXIKI 12:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-04-29
Apirilak 29 ABDOMINALAK 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-04-29
Apirilak 29 HIIT 9:00
Description: Begiralea: GORKA GARCIA
2020-04-28
Apirilak 28: GLOBAL FITNESS 19:00
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-04-28
Apirilak 28: YOGA 17:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-28
Apirilak 28: GAP 16:00
Description:
2020-04-28
Apirilak 28 MULTIKIROLAK 12:00
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-04-28
Apirilak 28 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-04-28
Apirilak 28 ZUNBAFAMILY 09:00
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-04-27
Apirilak 27: STRETCHING 19:00
Description: Begiralea: MIRIAM ETXENAGUSIA
2020-04-27
Apirilak 27: HIIT 17:30
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-04-27
Apirilak 27: PILATES 16:00
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-04-27
Apirilak 27 GAP 12:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-27
Apirilak 27 ABDOMINALES 10:30 OLAIA MADINA
Description: Begiralea: OLAIA MADINA
2020-04-27
Apirilak 27 GLOBAL FITNESS 09:00 GORKA GARCÍA
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-04-26
Apirilak 26: GAP 19:00
Description: Begiralea: EDURNE TRUNCHE
2020-04-26
Apirilak 26: KIZOMBA FUSION 17:30
Description: Begiralea: MARIO LUQUE
2020-04-26
Apirilak 26: STRECHING 16:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-04-26
Apirilak 26: HASIERAKO PILATES 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-04-26
Apirilak 26: GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-04-26
Apirilak 26: HIPOPRESIBOAK 9:00
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-04-25
Apirilak 25: ABDOMINALAK 17:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-04-25
Apirilak 25: STRECHING 16:00
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-04-25
Apirilak 25 ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO.
2020-04-25
Apirilak 25 YOGA 10:30
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-04-25
Apirilak 25 PILATES 9:00
Description: Begiralea: XABIER.
2020-04-24
Apirilak 24: YOGA 19:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-24
Apirilak 24: ZUNBA KIDS 17:30
Description: Begiralea: MARÍA ELGEZUA
2020-04-24
Apirilak 24: PILATES 16:00
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-04-24
Apirilak 8 - KORAPILO ikastaroa 3 (Taller nudos) 3 19:00
Description:
2020-04-24
Apirilak 24 PILATES HAURDUNENTZAT / EMBARAZADAS 12:00
Description: Begiralea: AMAIA C.
2020-04-24
Apirilak 24 GAP 10:30
Description: Begiralea: AMAIA U.
2020-04-24
Apirilak 24 GLOBAL FITNESS 9:00
Description: Begiralea: BELEN N.
2020-04-23
Apirilak 23: ABDOMINALAK 17:30
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-04-23
Apirilak 23: SPINBIKE 19:00
Description: Begiralea: AMARA CHICA
2020-04-23
Apirilak 23 ZUNBA FAMILY 16:00
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-04-23
Apirilak 23 HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-04-23
Apirilak 23 GIMNASIA ORO 10:30
Description: Begiralea: BELEN NUÑEZ
2020-04-23
Apirilak 23 PILATES 9:00
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-04-22
Apirilak 22 GAP 19:00
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-04-22
Apirilak 22 PILATES CON CINTURÓN 17:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-04-22
Apirilak 22 ZUNBA 16:00 OLGA OTERO
Description: Begiralea: OLGA OTERO
2020-04-22
Apirilak 22 ZUNBATXIKI 12:00
Description: Begiralea: BELÉN PIÑERO
2020-04-22
Apirilak 22 ABDOMINALES 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-04-22
Apirilak 22 HIIT 9:00
Description: Begiralea: GORKA GARCÍA
2020-04-21
Apirilak 21: GLOBAL FITNESS 19:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-04-21
Apirilak 21: YOGA 17:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-21
Apirilak 21: GAP 16:00
Description: Begiralea: XABI MORENO
2020-04-21
Apirilak 21: MULTIKIROLAK 12:00
Description: Begiralea: JON MARTÍN
2020-04-21
Apirilak 21: ZUNBA FAMILY 9:00
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-04-20
Apirilak 20 STRETCHING 19:00
Description: Begiralea: MIRIAM ETXENAGUSIA
2020-04-20
Apirilak 20 HIIT 17:30
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-04-20
Apirilak 20 PILATES 16:00
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-04-20
APIRILAK 20 GAP 12:00
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-19
APIRILAK 20 ABDOMINALAK 10:30
Description: Begiralea: OLAIA MADINA
2020-04-19
Apirilak 19: GAP 19:00
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-04-19
Apirilak 19: DANTZAK BAILES 17:30
Description: Begiralea: MARIO LUQUE
2020-04-19
Apirilak 19: STRETCHING 16:00
Description: Begirale: AMAIA CARRASCO
2020-04-19
Apirilak 19: HASIERAKO PILATES INICIACIÓN 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-04-19
Apirilak 19 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELÉN NUÑEZ
2020-04-19
Apirilak 19 HIPOPRESIVOS 09:00
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-04-18
Apirilak 18 GLOBAL FITNESS 19:00
Description: Begiralea: BELEN P.
2020-04-18
Apirilak 18 ABDOMINALAK 17:30
Description: Begiralea: ASIER
2020-04-18
Apirilak 18 STRETCHING 16:00
Description: Begiralea: BELEN P.
2020-04-18
Apirilak 18: ZUNBA 12:00
Description: Begiralea: ENEKO ARETXABALA
2020-04-18
Apirilak 18: YOGA 10:30
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-04-18
Apirilak 18: PILATES 09:00
Description: Begiralea: XABIER MORENO
2020-04-17
Apirilak 17: ZUNBA 19:00
Description: Begiralea: MARÍA ELGEZUA
2020-04-17
Apirilak 17: YOGA 17:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-17
Apirilak 17: PILATES 16:00
Description: Begiralea: BRENDA OTAOLA
2020-04-17
Apirilak 17: HAURDUNENTZAKO PILATES EMBARAZADAS 12:00
Description: Begiralea: AMAIA CARRASCO
2020-04-17
Apirilak 17: GAP 10:30
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-04-17
Apirilak 17: GLOBAL FITNESS 9:00
Description: Begiralea: BELÉN NÚÑEZ
2020-04-16
Apirilak 16: SPINBIKE 19:00
Description: Begiralea: AMARA CHICA
2020-04-16
APIRILAK 16 ABDOMINALAK 17:30
Description: Begiralea: JON MARTIN
2020-04-16
Apirilak 16: ZUNBA FAMILY 16:00
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-04-16
Apirilak 16: HIIT 12:00
Description: Begiralea: IÑAKI RUIZ
2020-04-16
Apirilak 16: URREZKO GIMNASIA ORO 10:30
Description: Begiralea: BELÉN NÚÑEZ
2020-04-16
Apirilak 16: PILATES 9:00
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-04-15
APIRILAK 15 GAP 19:00
Description: Begiralea: AMAIA URIBARRENA
2020-04-15
APIRILAK 15 PILATES 17:30
Description: Begiralea: ANTONIO VELASCO
2020-04-15
APIRILAK 15 ZUNBATXIKI ETA GAZTE 12:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-04-15
Apirilak 15: ABDOMINALAK 10:30
Description: Begiralea: ASIER QUINTANA
2020-04-14
APIRILAK 14 GLOBAL FITNESS 19:00
Description: Begiralea: BELEN PIÑERO
2020-04-14
APIRILAK 14 YOGA 17:30
Description: Begiralea: JULIA PERERA
2020-04-14
Apirilak 14 G.A.P 16:00
Description: Begiralea: XABIER MORENO
2020-04-14
Apirilak 14: MULTIKIROLAK 12:00
Description: Begirale: JON MARTÍN
2020-04-14
Apirilak 14 GLOBAL FITNESS 10:30
Description: Begiralea: BELEN NÚÑEZ
2020-04-14
Apirilak 14 ZUNBAFAMILY 9:00
Description: Begiralea: EDURNE TRANCHE
2020-04-13
Apirilak 13 STRETCHING 19:00
Description: Begiralea: MIRIAM
2020-04-12
Apirilak 12 PILATES 19:00
Description: Begiralea: XABI
2020-04-09
Apirilak 10 - YOGA 18:00
Description: Begiralea: JULIA
2020-04-09
Apirilak 11 - GAP 19:00
Description: Begiralea: AMAIA
2020-04-09
Apirilak 10-ABDOMINALAK 12:00
Description: Begiralea: OLAIA
2020-04-08
Apirilak 8- PILATES 17.00
Description: Begiralea: BRENDA
2020-04-07
Apirilak 7- ZUNBA FAMILY 17.00
Description: Begiralea: EDURNE
2020-04-06
Yoga 3
Description: Begiralea: Julia Perera
2020-04-06
Pilates (baloiarekin)
Description: Begiralea (Antonio Velasco)
2020-04-06
Dantza: Bachata
Description: Begiralea: Mario Luque eta Marisol Lopez
2020-04-03
Dantzak - Salsa
Description: Begiralea: Mario Luque eta Marisol lopez
2020-04-03
Global Fitness
Description: Begiralea: Belén nuñez
2020-04-03
Stretching
Description: Begiralea: Belen Piñero
2020-04-02
TALLER DE NUDOS 1
Description:
2020-04-02
Pilates 4 (pisuarekin)
Description: Begiralea: Antonio Velasco
2020-04-02
GAP 3
Description: Begiralea: Amaia Uribarrena
2020-03-26
Zunba 1 (1/2)
Description: Begiralea: Maria Elgezua
2020-03-26
zunba 2 (2/3)
Description: Begiralea: Eneko Aretxabala
2020-03-26
Zunba 3 (1/2)
Description: Begiralea: Olga Otero
2020-03-26
Pilates Hastapena / Iniciación
Description: Begiralea: Xabier Moreno
2020-03-26
Gimnasia ORO
Description: Begiralea: Belen Nuñez
2020-03-26
GAP 1
Description: Begiralea: Belen Piñero
2020-03-26
Zunba 1 (2/2)
Description: Begiralea: Maria Elgezua
2020-03-26
GAP 2
Description: Begiralea: Belen Piñero
2020-03-26
Pilates 1
Description: Begiralea: Antonio velasco
2020-03-26
Zunba 2 (3/3)
Description: Begiralea: Eneko Aretxabala
2020-03-26
Pilates 2bis
Description: Begiralea: Antonio Velasco
2020-03-26
Zunba 3 (2/2)
Description: Begiralea: Olga Otero Zumba
2020-03-26
Zunba 2 (1/3)
Description: Begiralea: Eneko Aretxabala
2020-03-26
Yoga 2
Description: Begiralea: Amaia Carrasco
2020-03-26
Pilates 2
Description: Begiralea: Antonio Velasco
2020-03-26
Zunba 4
Description: Begiralea: Edurne Tranche
2020-03-26
Yoga 1 (2/2)
Description: Begiralea: Julia Perera
2020-03-26
Pilates 3 (1/3)
Description: Begiralea: Brenda Otaola
2020-03-26
Pilates 3 (2/3)
Description: Begiralea: Brenda Otaola
2020-03-26
Yoga 1 (1/2)
Description: Begiralea: julia Perera
2020-03-26
Pilates 3 (3/3)
Description: Begiralea: Brenda Otaola
2020-03-26
Abdominalak
Description: Begiralea: Olaia Madina
2020-03-26
HIIT
Description: Begiralea: Amara Chica